16 Dec
16Dec

Havuz Yapımı Silivri

Havuz Yapan firmalar

Havuz Yapımı

Havuz nasıl yapılır sorusu özellikle evine ya da istediği diğer yapılara havuz yaptırmayı düşünen kişiler tarafından merak ediliyor. Ancak her ne kadar merak konusu olsa da havuz yapımı tamamen ustalık ve profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Bu nedenle hayal ettiğiniz havuzu yaptırmak ve aynı zamanda kaliteli olmasını sağlamak için kesinlikle profesyonel bir havuz yapan firmadan hizmet almaya özen göstermeniz gerekiyor. Genel olarak havuz yapımını merak edenler için, havuz yapan profesyonel bir firma olarak söz ettik. İşte merak ettiğiniz havuz yapımına ilişkin tüm detaylar sizlerle…

Profesyonel Havuz Yapımı

Havuz yapımı öncelikle betornarme iskeletinin inşa edilmesi ile başlar. Ardından ise havuz içi izolasyon çalışmasın tamamlanması ve ardından ise cam mozaik ve mekanik tesisatın yapılması ile tamamlanır demek yanlış olmayacaktır. Kaliteli ve profesyonel bir havuz yapımına başlamadan önce işin ehli ustalar tarafından havuz yapılacak alanın fizibilite çalışmaları da yapılır. Fizibilitenin ardından ise kaba inşaatın başlaması ve şap atılması işlemiyle devam edilir. Tüm bu aşamalar doğru bir şekilde yapıldığında sızma ya da çatlama gibi istenmeyen durumların yaşanması söz konusu olmaz. Bu nedenle yukarıda da ifade ettiğimiz üzere mutlaka işin ehli kişiler ve firmalar tarafından hizmet verilmelidir. Bizler sektörde uzun yıllardır yer alan ve kendi alanında profesyonel olan bir firma olarak hayalinizdeki en kaliteli havuzları inşa ediyor ve sunuyoruz. Hizmet alabileceğiniz havuz çeşitlerinden bazılarını ise şu şekilde listelemek mümkün olacaktır;

  • Evlere havuz yapımı
  • Villalara havuz yapımı
  • Otel havuz yapımı
  • Yüzme havuzu yapımı
  • Eğlence havuzu yapımı
  • Olimpik Havuz Yapımı
  • Masaj havuzu yapımı
  • Terapi havuzları
  • Tüm açık havuzlar
  • Tüm kapalı havuzlar

Tüm bu havuz çeşitlerinin A’dan Z’ye profesyonel ve sorunsuz yapımı için bizden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için tek yapmanız gereken şey hızlıca bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Merak ettiğiniz soruların ayrıntılı yanıtları için aramayı unutmayın!

Havuz Yapımında Kullanılan Malzemeler

Sızdırmazlık, lineer maddesi polimer esaslı olduğu için su geçirmez. Sağlık, polimer esaslı olması yüzeyinde bakteri oluşmasını engeller. Su basıncına karşı mukavemet, su basıncına karşı malzemenin de basıncı oluşturmasıdır. Havuz taşıyıcı sistemi ile uygunluk, betonarme sistemine direkt uygulanır ve elastiktir. Betonarmede çatlaklık oluşması dahilinde dahi su sızdırmaz özelliği mevcuttur. Havuz temeli açıldıktan sonra gerekli hafriyat dökülerek silindir ile sıkıştırma yapılır. Su tutucular tel uygulamaları ve kalıp aşamasından sonra beton dökülür. Şap atılarak tesviye sağlanır. Çimento ve demir kalitesi birinci sınıf olması gerekmektedir.

Havuz İmalatı

Hayal ettiğiniz havuzu sizler için özel olarak üretiyoruz. Müşteri memnuniyetine yönelik projeler yürüten, alanında uzman ekiplerden meydana gelen firmamız havuz imalatı hizmeti ile hem dış mekan hem de iç mekanlar için çalışmalar yürütüyor. Havuz yapım sürecinde kullanılan malzemenin niteliği çok önemlidir. Sizler için havuz imalatımızda tüm iklim şartları ve hava olaylarına karşı dayanıklı malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız malzemelerin tamamı uluslararası kalite standartlarında üretiliyor.Havuz yapımı profesyonellik ve tecrübe istediği için güçlü referanslarımızla sizlerin de tüm havuz projelerinde yer alıyoruz. Firmamız havuz filitrasyonundan havuz dezenfeksiyon sistemlerine kadar birçok konuda çalışma yürütüyor. Sizlerin ihtiyacı olan havuzu kısa süre içinde ekibimizle tamamlıyor ve sizlere teslim ediyoruz. 

Havuz Çeşitleri ve Kullanım Amaçları

Havuz yaz veya kış aylarında rahatlamak için en çok tercih edilen yüzme alanlarından biri olarak dikkat çekiyor. Özel havuzlar olduğu gibi otellerin ya da tatil köylerinin havuzlarını da yüzme için tercih edebilirsiniz. Ancak villanızda, evinizde ya da diğer tüm yapılarda havuz yapımı konusunda profesyonel hizmet almayı istiyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Havuz çeşitleri birbirinden farklılık gösteriyor. Her havuzun yapımı da farklı olduğu için kesinlikle meslek bilgisi ve ayrıntılı bir deneyim istiyor. Sizlere uzun yıllardır havuz yapımı konusunda hizmet verdiğimiz için bünyemizde yer alan ekibimizin yeterliliğinden emin olabilirsiniz. Hayalinizdeki yapı havuzları ve diğer tüm havuzların yapımı konusunda hemen hizmet almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Açık Yüzme Havuzları

Açık yüzme havuzları, havuzlar arasında en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor demek yanlış olmayacaktır. Türkiye’de genelde açık yüzme havuzları için 140 cm derinlik tercih ediliyor. Standart ölçüler bu olsa da özel ölçüler ile de yapılması mümkündür. Açık havuzların kullanım amaçları ve yerine bağlı olarak tuzlu su, şebeke suyu ya da termal su kullanımı tercih edilebilir. Ancak açık havuz yapımı için aramam genel şartlar da bulunuyor. Bu genel şartların yapım aşamasında yerine getirilmesi büyük önem taşıyor. Firmamız bu noktada bütün gerekliliklere hâkim olduğu için profesyonel anlamda hizmet veriyor. Siz de açık yüzme havuzu yapımı konusunda kaliteli ve doğru bir hizmet almayı hedefliyorsanız zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kapalı Yüzme Havuzları

Havuzlar sadece az aylarında değil kış aylarında da aktif olarak kullanılabilir. Kış aylarında özellikle de kapalı yüzme havuzları tercih ediliyor. Evlerde ya da otellerde, özel amaçlı yüzme için hizmet verilen alanlarda sıklıkla kapalı yüzme havuzları tercih ediliyor. Bu konuda hizmet almak için doğru ve profesyonel bir firmadan destek almanız büyük önem taşıyor. Hem mimari anlamda hem de teknik anlamda yapıla en küçük hata ne yazık ki kapalı yüzme havuzlarının işlevini yitirmesine neden olabilir. Ancak profesyonel bir firma gerek iş ekipmanları gerekse çalışma kadrosu ile profesyonel olduğu için hata riski en az seviye iniyor. İstediğiniz ölçülerde ve tasarımda kapalı yüzme havuzu inşası için hemen bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Aile Havuzları

Aile havuzları genelde büyük evlerin bahçelerinde inşa edilerek tercih ediliyor. Villa tarzı evlerin havuzları sadece aileler tarafından kullanıldığı için belirli standartları taşıması yeterli oluyor. İstediğiniz tasarım ve ölçüde aile havuzu için hizmet almanız mümkündür. Hayal ettiğiniz ölçüler, renkler ve tasarımla çok da uzak değil! Firmamız bu konuda etkin ve yetkin hizmet veriyor. Havuzun inşasından estetik görünüşüne kadar profesyonel bir hizmet almak için en doğru adrese geldiğinizden emin olabilir. Aile havuzu inşası konusunda sayısız referansımız ve çalışmamız bulunuyor. Detaylı olarak inceleme yaptıktan sonra bizimle iletişime geçerek hizmet almayı tercih edebilirsiniz.

Çocuk Havuzları

Çocuklar için yüzme havuzu yapımında dikkat edilmesi gereken önemli kriterler bulunuyor. Bildiğiniz üzere çocuklar yüzme öğrenirken ilk etapta sudan korkma gibi durumlar yaşayabilir. Bu nedenle daha alçak ve küçük havuzların çocuklar için ideal olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çocuk havuzları için genel kriterlerden birinin yüksek yapılı ve derin olmamasıdır. Kolay yüzmeleri için tercih edebileceğiniz çocuk yüzme havuzu inşası konusunda bizden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Sektörde uzun yıllardır yer alan bir firma olarak siz değerli müşterilerimize her türlü havuz inşası konusunda hizmet vermeye hazır bulunuyoruz. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın! Çocuk havuzu yapımı konusunda hizmet almak için hemen bizime iletişime geçebilirsiniz.

Mimari Havuzlar

Havuzlar sade dikdörtgen ya da kare şeklinde olmak zorunda değildir. Kendi zevkinize hitap eden özel tasarım mimari havuz yapımını da tercih edebilirsiniz. Asimetrik ya da tamamen figür odaklı havuz tasarımları konusunda hizmet almak için en doğru adrestesiniz. Havuz tasarımı yapan özel mimarlarımız hem zevkinize hitap eden hem de hayal ettiğiniz tasarım havuzlara imza atıyor. Teknik anlamda da profesyonel hizmet veren ekibimiz sayesinde havuz yapımı konusunda kaliteden ödün vermiyoruz. Hayal ettiğiniz mimari havuzlar konusunda hizmet almak ve çok daha fazlası hakkında ayrıntılı bilgi almak için zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaplıca Havuzları

Kaplıca havuzları genelde terapi havuzları olarak da biliniyor. Kaplıca denilince akla direk termal ve sıcak su geliyor. Hem tatil yapmak hem de sağlık anlamında sorunları gidermek için tercih edilen kaplıca havuzlarının tasarımları ihtiyaca göre farklılık gösteriyor. Sıcak su barındıran kaplıca havuzları açık ya da kapalı olarak inşa edilebilir. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. Termal oteller, kaplıca otelleri ve bu tarz hizmet sunan tüm oteller için bir gereksinim olan kaplıca havuzlarının inşası konusunda ayrıntılı bilgi ve hizmet almak için tek yapmanız gereken şey hemen bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Profesyonel ekibimiz kaplıca havuzlarının yapımında gerekli kriterleri yerine getirerek en iyi hizmeti sunuyor.

Doğal Havuzlar

Doğal havuzlar genel olarak kimyasal maddelere ya da klasik havuzlarda kullanılan filtrelemeye gereksinim duyulmayan havuzlar olarak tanımlanabilir. Su birikintisinin olduğu yerlere ( doğal kaynaklı su alanları) yapılan havuzlara doğal havuz deniyor. Bu konuda da hizmet almak için profesyonel bir firma tercihinde bulunmanız büyük önem taşıyor. Genelde gölet kenarlarında ya da dağ evlerinde tercih edilen havuz türleri arasında yer aldığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Kaliteli doğal havuzlar konusunda hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilir aklınıza takılan tüm sorulara ayrıntılı yanıt alabilirsiniz. Profesyonel ve alanında uzman ekibimizin sunacağı havuz yapımı hizmetinden de memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Olimpik Havuzlar

Olimpik havuzlar ölçü ve çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Genel olarak aranan özel şartlar arsında 2 metre ölçülerinde olması dikkat çekiyor. Olimpik havuzları profesyonel yüzücüler kullandığı için derinlikleri diğer havuzlara nazaran daha fazladır. Ayrıca sızma ya da çatlama gibi durumların da yaşamaması gereken havuz türleri arasında yer alıyor. Bu nedenle doğru malzemeler ve iş ekipmanlarının yanı sıra profesyonel kişilerce yapılması büyük önem taşıyor. Yüzme federasyonları ve diğer profesyonel yüzücüler için inşa edilmesi gereken olimpik havuz yapımı konusunda firmamız ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Dalga Havuzları

Dalga Havuzları yapay ve özel mekanizmalar ile çalışan havuz türleri arasında yer alıyor. Dalga havuzlarını küçük, büyük ve orta dalga havuzu olarak sınıflandırmak yanlış olmayacaktır. Tıpkı denizdeki gibi dalga oluşumunu destekleyen özel bir sistem üzerine kurulan dalga havuzlarının inşa aşaması oldukça profesyonellik ve titiz bir işçilik istiyor. Bu nedenle mutlaka daha önce dalga havuzu inşası konusunda hizmet vermiş profesyonel bir firma tercih etmeniz gerekiyor. Bu konuda araştırma yaparak sayfamıza denk geldiyseniz en doğru adrese denk geldiğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve hizmet almak için bizimle iletime geçmeyi unutmayın! havuz yapımı,havuz firmaları,havuz yapan firmalar,sıfırdan havuz yapımı,havuz firmaları,anahtar teslim havuz yapımı,prefabrik havuz yapımı,betonarme havuz yapımı,taşmalıhavuz yapıomı,havuz yapan firmalar,skimmer havuz yapımı,liner kaplama havuz yapımı havuz tadilatı,havuz bakımı

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.