HAKKIMIZDA
Kuruluş tarihi 1998 olan HD Havuz inş. Ve izolasyon kendi alanında her zaman teknik kadrosuyla beraber öncü olmayı hedeflemiş yüzme havuzu ve sauna sektörü öncülerinden olmayı hedefleyen, profesyenel anlamda betonarme inşaattan mekanik tesisata kadar bütün aşamaları ile anahtar teslimi havuz yapabilen profesyonel bir firmadır.
                                          
HD HAVUZ

HD havuz, Herbir modern havuz villa havuzu, Otel havuzulu havuzları, Kapalı yüzme havuzu, Olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzları, süs havuzları, prefabrik yüzme havuzu, aquapark veya kaydırak sistemleri kapsamında faaliyet göstermektedir.
HD havuz
, müşterilerinin bütün özel istekleri, estetik ve tekniği mükemmel bir kat birleştirme sunar. Profesyonel ve tecrübeli konularında uzman mühendis ekibiyle, havuzunuzun kaba inşaatından başlıyarak, Ince inşaat için filtreleme ve dezenfeksiyon. Mekanik tesisatını projelendirir. Uluslararası standart ve teknik şartnameler. HD havuz, Havuz suyu kimyasalları havuz sat satışı yapmakta. Geniş hizmet anlayışı ile havuz bakım servis hizmeti vermektedir.